Mix Recreatief Poule B

Tijd                   Veld   Thuis – Gast                                                                      Scheidsrechter

18:00 – 18:09     2     De vrienden van 2 – De vrienden van 3                  Prenger Hoekman
18:00 – 18:09     5     De Veldhoez’n – Veldhuis                                            Sportdorp Vlagtwedde
18:10 – 18:19     2     Prenger Hoekman – Sportdorp Vlagtwedde       De Veldhoez’n
18:10 – 18:19     5     Veld 1 – De vrienden van 2                                           Veldhuis
18:20 – 18:29     5     De vrienden van 3 – De Veldhoez’n                          Veld 1
18:30 – 18:39     5     Veldhuis – Prenger Hoekman                                     De vrienden van 3
18:40 – 18:49     5     Sportdorp Vlagtwedde – Veld 1                                 De vrienden van 2
18:50 – 18:59     5     De Veldhoez’n – De vrienden van 2                          Veldhuis
19:00 – 19:09     5     Veldhuis – De vrienden van 3                                      De Veldhoez’n
19:10 – 19:19     5     Veld 1 – Prenger Hoekman                                          Sportdorp Vlagtwedde
19:20 – 19:29     5     De vrienden van 2 – Sportdorp Vlagtwedde         Prenger Hoekman
19:30 – 19:39     5     Prenger Hoekman – De Veldhoez’n                          Veld 1
19:40 – 19:49     5     Sportdorp Vlagtwedde – De vrienden van 3         De vrienden van 2
19:50 – 19:59     5     Veldhuis – Veld 1                                                              De vrienden van 3
20:00 – 20:09     5     De vrienden van 2 – Veldhuis                                      De Veldhoez’n
20:10 – 20:19     5     De Veldhoez’n – Sportdorp Vlagtwedde                Veldhuis
20:20 – 20:29     5     De vrienden van 3 – Prenger Hoekman                  Sportdorp Vlagtwedde
20:30 – 20:39     5     De vrienden van 3 – Veld 1                                           Prenger Hoekman
20:40 – 20:49     5     Prenger Hoekman – De vrienden van 2                  Veld 1
20:50 – 20:59     5     Sportdorp Vlagtwedde – Veldhuis                           De vrienden van 3
21:00 – 21:09     5     Veld 1 – De Veldhoez’n                                                  De vrienden van 2

LET OP: DE 2 ROOD GEKLEURDE WEDSTRIJDEN WORDEN OP EEN ANDER VELD GESPEELD. LET OOK OP DE AANVANGSTIJDEN.

21:20 – 21:29     4     Winnaar Poule A – Winnaar Poule B
21:30 – 21:39     4     Winnaar Poule B – Winnaar Poule C
21:40 – 21:49     4     Winnaar Poule A – Winnaar Poule C